* Ürün boyut oranları kendi kategorileri içinde yaklaşık olarak alınmıştır. Detaylı boyut ve teknik bilgi için ürünlerin -teknik özellik sekmesini inceleyiniz.

3BFab bilgi transferinin, teknolojinin yaygınlaşması ve doğru kullanımında baş aktör olduğuna inanan firmamız müşterilerine teknoloji ve sosyal inovasyon anlamında çözüm ortaklığı sunar.

Sürekli büyüyen ve gelişen kadrosuna gelişimi açık, disiplinli, teknolojiyi takip eden, çözüm odaklı, deneyimini ve becerisini projelerine yansıtabilen, ekip çalışmasını seven, sorumluluk duygusuna haiz özverili insanları dahil etmeyi amaçlar.

Bu doğrultuda şirketimiz yaratıcı ve motivasyonu olan, 3D dünyasını yakından takip eden, şirkete farklı bir açıdan katma değer sağlayabilecek çalışanları bünyesine katmak istemektedir. Bu kapsamda iş ilanlarımız web sayfamızın yanı sıra Kariyer.net üzerinden de yayınlanmaktadır.

Staj Olanakları

Bir yandan eğitimine devam edip bir yandan 3D dünyasının Türkiye’de önde gelen şirketlerinden biri olan 3BFab’da staj olanaklarını değerlendirebilir ve profesyonel hayata başlamadan elde edeceğin deneyimlerle kariyerinde fark yaratabilirsin.

Yeni Mezun & Genç Profesyoneller

Üniversiteyi henüz bitirmiş ve 3D alanında bir kariyer yapmayı planlıyorsan iş hayatına burada atılma fırsatı yakalayabilirsin. Başvurunu gerek Kariyer.net gerek web sayfamız üzerinden yaparak ilgili mülakatlarımıza katılabilirsin.