* Ürün boyut oranları kendi kategorileri içinde yaklaşık olarak alınmıştır. Detaylı boyut ve teknik bilgi için ürünlerin -teknik özellik sekmesini inceleyiniz.

3BFab Gizlilik Sözleşmesi

3BFab, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları için sadece 3bFAB bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi 3bFAB ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde 3bFAB veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin 3bFAB arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 3bFAB site güvenliğini sağlama konusunda internet sitelerindeki alınması gereken mutad önlemleri sağlamayı taahhüt eder. Bunlar dışında olağanüstü yöntemler ve müşterinin kendi bilgilerinin gizliliğinin kendisinden kaynaklı davranışlar sebebiye 3. Kişilerin eline geçmesini sağlaması durumunda 3bFAB’a bir sorumluluk yüklenemez.

3BFab iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.